Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Wielowymiarowe ryzyka ponowoczesności "Terroryzm"

Terroryzm współczesny oraz przeciwdziałanie i ograniczanie skutków aktów terrorystycznych będzie tematem najbliższej konferencji naukowej organizowanej przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi, Komendę Miejska Policji w Łodzi oraz Akademię Profilaktyki Społecznej Akademii Nauk.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Wielowymiarowe ryzyka ponowoczesności "Terroryzm", która odbędzie się w dn. 18 października 2017 r. w auli Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 98.

Konferencja poświęcona będzie w całości problemom wspólczesnego terroryzmu, zwłaszcza przybliżeniu najaktualniejszej wiedzy o możliwościach przeciwdziałania, zapobiegania i ograniczania skutków aktów terrorystycznych. Konferencja adresowana jest do zarówno do badaczy terroryzmu jak i praktyków ze służb oraz instytucji pomocowych, zarządzania kryzysowego, profilaktyki społecznej i edukacji. Zamysłem organizatorów jest nie tylko głębsze poznanie tego rosnącego problemu współczesnych społeczeństw, ale także wypracowanie najaktualniejszych zaleceń i rekomendacji dla zajmujących się zwalczaniem terroryzmu i zagrożeń związanych z aktami terroru, profikaktyką społeczną oraz edukacją dla bezpieczeństwa, a także prezentacja praktycznych rozwiązań prewencyjnych ukierunkowanych na ograniczenie skutków ataków.

Grono prelegentów tworzą zarówno cenieni naukowcy i teoretycy badający terroryzm, jak i doświadczeni praktyktycy ze służb i instytucji powołanych do działania w sytuacjach kryzysowych.

Konferencja zainauguruje także cykl sprofilowanych warsztatów tematycznych dla zarządzających placówkami oświatowymi, kulturalnymi i handlowymi, kadry kierowniczej banków, pracowników ochrony oraz organizatorów imprez masowych i cyklicznych zgromadzeń.

Warunki uczestnictwa w Konferencji:

Uczestnictwo bierne (bez wygłaszania referatu oraz publikacji artykułu): rejestracja poprzez stronę internetową www.event.san.edu.pl lub wysłanie zgłoszenia mailowego na adres wspolpraca@spoleczna.pl do dnia 9 października 2017 r.

Udział bierny (bez wygłaszania referatu oraz publikacji artykułu) jest całkowicie bezpłatny.
Każdy osoba biorąca udział w Konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Uczestnictwo czynne (wygłoszenie referatu oraz publikacja artykułu): wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na adres mailowy Sekretarza Konferencji (sszymanski@spoleczna.pl) do dnia 29 września 2017 r. (w zgłoszeniu prosimy o przesłanie głównych tez swojego wystąpienia).

Warunkiem uczestnictwa czynnego jest ponadto uiszczenie opłaty konferencyjnej związanej z organizacją konferencji na konto organizatora nie później niż do 10 października 2017 r.
Wszyscy zgłoszeni uczestnicy otrzymają informację zwrotną o przyjęciu zgłoszenia i zakwalifikowaniu referatu mailem do dnia 5 października 2017.

Szczegóły dotyczące Konferencji oraz Karta Zgłoszenia znajdują się w załączonych plikach.

dokumenty   Karta zgłoszenia [pobierz]

dokumenty   Pismo przewodnie [pobierz]

dokumenty   Program konferencji [pobierz]


II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Wielowymiarowe ryzyka ponowoczesnościRekrutacja 2016-2017

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!